Новости

04.12.18

 «UKRAINIAN FOOD EXPO»

Запрошуємо взяти участь у МІЖНАРОДНІЙ ПРОДОВОЛЬЧІЙ ВИСТАВЦІ «UKRAINIAN FOOD EXPO»

яка відбудеться 12-14 грудня 2018 року в Міжнародному Виставковому центрі, що на Броварському проспекті, 15.

Наше підприємство представить свою продукцію та проведе дегустацію «Заквасок - Іпровіт».

Ukrainian Food Expo — єдиний в Україні "продовольчий хаб" (Food Hub), який об’єднує всіх гравців ринку - від виробника до закупівельника та презентує весь ланцюг виробництва - від сировини до збуту.

Відвідувачі мають можливість:
- Вивчити кон’юнктуру ринку та отримати нові ідеї, бізнес рішення.
- Ознайомитися з широким асортиментом харчових продуктів та напоїв, обладнання, технологій та послуг.
- Знайти нових постачальників, укріпити взаємовідносини з існуючими партнерами.
- Розширити свій продуктовий портфель та мережу бізнес контактів.
- Отримати доступ до унікальної інформації та успішних бізнес-кейсів під час ділової програми.

В рамках виставки діятимуть:
- Networking-зона – майданчик для налагодження нових бізнес-контактів та прямих переговорів експонентів виставки з представниками українського мережевого продуктового рітейлу, ресторанного бізнесу та іноземними байєрами.
- Fresh-зона – представлені українськї виробники свіжих фруктів, овочів та ягід.
- Зона «Від лану до столу» – локальні виробники крафтової і фермерської продукції. 
- Зона «FoodTech» – окремі експозиції постачальників обладнання, технологій та послуг для харчової промисловості.

12-13 грудня – b2b майданчик, вхід для бізнес відвідувачів за запрошенням – безкоштовний.
14 грудня – ярмарок-продаж для споживачів, вхід для киян та гостей міста вільний.

Отримати безкоштовний квиток: http://ufexpo.com.ua/uk/invitation/


24.05.18

Державне дослідне підприємство

banner_200x200.jpg

Інституту продовольчих ресурсів НААН прийме участь

 у ВИСТАВЦІ-ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ КИЇВСЬКИХ ВИРОБНИКІВ «ЗРОБЛЕНО В КИЄВІ»,

яка відбудеться 5 червня 2018 року

в Міжнародному Виставковому центрі, що на Броварському проспекті, 15, 1-й павільйон (метро Лівобережна),

організована Київською міською державною адміністрацією

Запрошуємо відвідати нашу експозицію!


13.05.17

Відвідайте наш стенд

ZK17_200x200_stend.gif

Інститут продовольчих ресурсів НААН  разом з Державним  дослідним підприємством ІПР НААН прийме участь у  виставці-презентації

«Зроблено в Києві», яка відбудеться  25 травня 2017 року на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2б).13.05.17

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції

«Стан та перспективи розвитку органічного молочного ринку в Україні»

26-27 травня 2017 року

Інститут продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук України та Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL) запрошують Вас на конференцію, що відбудеться в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні».

Мета конференції: ознайомлення учасників з особливостями виробництва органічного молока і молочних продуктів, з сучасним станом вітчизняного ринку органічної молочної продукції та перспективами його розвитку у форматі «з лану до столу», у вивченні та висвітленні шляхів вдосконалення технології та організації виробництва, збільшення обсягів і зниження витрат органічного молочного виробництва.

Інформаційне забезпечення конференції буде зосереджене на внутрішніх можливостях виробництва для найбільш повного забезпечення вітчизняних споживачів органічною молочною продукцією.

В рамках заходу передбачені тематичні напрями:

- первинне виробництво («Отримання органічного молока»);

- переробка молока («Інноваційні моделі органічного молочного виробництва»);

- сертифікація та збут органічної молочної продукції («Концепція менеджменту та маркетингу органічних молочних продуктів»).

Учасники конференції: науковці, фахівці аграрного сектору, виробники молока, підприємства харчової промисловості, представники торгівельних мереж та засоби масової інформації.

Участь у конференції безкоштовна

Реєстрація на захід є обов'язковою та доступна за даним посиланням >>>

Місце проведення конференції:

День перший

26 травня Інститут продовольчих ресурсів НААН України: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 4-А, 3 поверх, конференц-зал (реєстрація з 9:30);

День другий

27 травня навчальний органічний тур ТОВ «Органік Мілк», м. Баранівка, молочно-товарна ферма органічного виробництва ПП «Галекс-Агро» (Житомирська обл.), органічна крамниця м. Новоград-Волинський (Житомирська обл.).12.05.17

adygeysk.png

Закваска бактеріальна «Іпровіт сир Адигейський»

 

Сир Адигейський – корисний продукт, який виготовляється як в промислових, так і в домашніх умовах та  відноситься до м’яких сортів сиру, що не потребують дозрівання.

Для його приготування використовується  коров'яче або овече молоко.

Сир Адигейський - джерело мінеральних солей, вітамінів, амінокислот, ферментів та органічних кислот. 80 г сиру містить добову норму необхідних організму амінокислот, а також забезпечє половину добової норми кальцію, натрію і вітамінів групи В.

Однією з переваг сиру Адигейського є його низька калорійність, завдяки чому його можуть вживати люди, з підвищеним артеріальним тиском та шлунково-кишковими захворюваннями, а також люди які переймаються стрункістю своєї фігури.

Білки і жири, що знаходяться у складі сиру Адигейського засвоюються на 98 %, саме тому він є необхідним для людей які мають значні фізичні навантаження, особливо для спортсменів.

Приготування сиру Адигейського в домашніх умовах цілком реально і має свої переваги:

- можна, за бажанням, використовувати один або декілька видів молока,

- сир Адигейський не містить консервантів (в промислових умовах використовують консерванти,  тому що м'який сир – це продукт швидкотривалого споживання),

- можна використовувати добавки (додавати прянощі, зелень, тощо).

Фахівцями Державного дослідного підприємства Інституту продовольчих ресурсів розроблена закваска бактеріальна «Іпровіт Сир Адигейський» для приготування в домашніх умовах сиру Адигейського.

 

Інструкція з приготування сиру Адигейського

з використанням закваски  бактеріальної «Іпровіт Сир Адигейський»

 

 1. Закип’ятіть 0,5-1 літр молочної сироватки та охолодіть до 40 ºС.
 2. Додайте невелику кількість охолодженої сироватки до флакону з закваскою, закрийте ковпачком, збовтайте до повного розчинення.
 3. Внесіть розчинену закваску до 0,5-1,0 л сироватки, перемішайте.
 4. Обробіть посуд окропом. В посуд, що використовується налийте окроп на 2 хвилини та злийте. Перелийте сироватку з закваскою до йогуртниці, мультиварки або термосу, Залиште заквашену сироватку на 24 години за температури в межах від 37 ºС до 40 ºС.
 5. Нагрійте 3 літри пастеризованого молока до 85-95 ºС, не допускаючи кипіння молока. Домашнє сире молоко довести до кипіння, витримати не більше 10 секунд та охолодити до 85-95 ºС. Для визначення температури застосовуйте термометр. Для отримання сиру високої якості рекомендуємо використовувати молоко з жирністю не менше 3,2 %.
 6. Внесіть 0,5-1 літр заквашеної сироватки в 3 л молока, постійно і повільно перемішуючи протягом 2-3 хвилин до утворення згустків.
 7.  Злийте утворені білкові згустки на марлю та відіжміть.
 8. Сформуйте сирну кульку в марлі та підвісьте для стікання залишків сироватки на 10 хвилин. Для створення солонуватого смаку готового сиру додайте 1 столову ложку солі до 1 літри відокремленої сироватки та ретельно перемішайте. Не виймаючи з марлі, помістіть сформовану сирну кульку в 1 л присоленої сироватки на 10 хвилин.
 9.  При бажанні, для утворення більш щільної консистенції сиру можна сирну кульку в марлі помістити під прес на 30 хвилин.
 10.  Вийміть сир із марлі та покладіть в ємкість з кришкою.
 11.  Зберігайте сир Адигейський в холодильнику впродовж 5 діб.


Пропонуємо зразки закваски бактеріальної «Іпровіт Сир Адигейський» для випробування на фермерських господарствах та в домашніх умовах.

Відділ збуту: тел. (044) 451-42-16

Виробничий відділ: (044) 517-09-9217.03.15

27.03.15_новости.jpg

17 марта 2015 проходил ХІХ Международный форум товаров и услуг для детей «BABY EXPO '15» (www.babyexpo.ua). В рамках этого форума традиционно были представлены специализированная экспозиция детского питания «BABY FOOD». Во время работы Форума ассоциацией «Укрконсервмолоко» было проведено Третью специализированную научно-практическую конференцию «Детское питание: доступность, безопасность, конкурентоспособность».

Государственное опытное предприятие Института продовольственных ресурсов принимало участие в этом мероприятии и представляло целый спектр продукции - бактериальных заквасок «Ипровит», применяемые для производства традиционных кисломолочных продуктов общего и специального назначения. Заквасочные культуры используются в домашних условиях и имеют усовершенствованный состав натуральных пробиотических культур, выделенных из природных источников, которые не подвергались генетической модификации.27.02.15

17.02.15_новости.jpg

26-27 февраля 2015 году в Пуще Водице Киевской области состоялся семинар «Актуальные вопросы производства молочной продукции: новейшие технологии, оборудование, новости законодательства, нормативная база, проблемы качества», организованный и проведенный ПГАА для молокоперерабатывающих предприятий.

На семинаре Государственным исследовательским предприятием ИПР была представлена продукция, которая выпускается под торговой маркой «Ипровит» - бактериальные закваски для приготовления кисломолочных продуктов в домашних условиях, а также заквасочные препараты для промышленного использования.